5 podnikatelek, které mne každý den inspirují

Blogujeme s Viktorií Tiw

Obsah tohoto článku

Blogerská 21 denní výzva je ve skupince v plném proudu a ženy tam hojně přidávají své příspěvky. Dnes máme opět další téma, u kterého se trochu zamyslíme. Kdo nás inspiruje, koho obdivujeme či sledujeme?

Opět jsem pojala tohle téma k tomu, abych si to nějak shrnula a vybrala top pětku lidí, které momentálně sleduji, obdivuji jejich práci a jejich úspěchy a nápady přináší do mého byznysu nádech něčeho nového. Nové úhly pohledu a inspirace.

Natália Honis

Natálie je ženou, která žije v souladu se svými touhami a představami. Za jejím podnikáním se skrývá opravdu silný a inspirující příběh, který vezme za srdce i toho největšího tvrďase. Když jsem ho poprvé četla brečela jsem jako malá holka. Je to jako sledovat film, jehož děj je opravdu tragický, ale konec má nakonec šťastný. Hlavní hrdina překoná strasti, které mu osud nadělil. Zocelí ho to a pomůže mu to posunout se někam jinam. Naslouchat svému vnitřnímu hlasu, vzchopit se a bojovat, protože za nic, co se nám děje, co nemůžeme ovlivnit, za nic z toho nemůžeme a je jen na nás si to uvědomit, překonat to a začít psát novou kapitolu našeho života.

Jestli vás zajímá Natčin příběh, pak si určitě nezapomeňte v říjnu stáhnout nové číslo e-magazínu ONLINE, ve kterém Natka odhalí celý svůj silný příběh a věřte, že i vám potečou slzy a budete si říkat, že ta holka je opravdu bojovnice.

Kristýna Anna Gladiš

Kristýna je mámou, partnerkou, kamarádkou a hlavně průvodkyní minulými životy a ženou, která chce měnit svět a pomáhat lidem najít lásku a radost ve svém životě. Miluje kávu, knihy, příběhy, cestování, svobodu a svůj domov. Má vášeň v dávných příbězích, cestování krajinou i časem a sdílení je dnes jejím poslánímTvrdím, že mne k této úžasné ženě zavedl osud, protože asi po prvních deseti minutách, co jsme spolu mluvily, jsme zjistily, že máme neskutečně mnoho společného. Počínaje vizemi v našem podnikání, přes způsob myšlení v byznyse, pohled na strategie a tu teorii, co nás všude učí až po společnou vášeň v dětech, cestování a také společnému osudu, kdy obě jsme samy s dětmi.

Kristýna je úžasný člověk a právě rozhovor na jejím YouTube kanale mezi ikonami jako je Iva Karásková, Veronika Tomanová nebo Ingrid Dach můžete vyhrát pokud se zapojíte do 21 denní výzvy pro vaše blogy v mé skupině Ženy v online světě.

Ingrid Dach

Možná si říkáte, že sledovat v podstatě konkurenci je zvláštní, ale Ingrid je mou inspirací, že když se chce, jde všechno. Stejně jako já ráda píše a postavila svůj byznys na královských kampaních. Letos se mi naskytla možnost a čas být v jejím mini kurzu COPY TYPY a waw! To byla jízda!

Alexandra John

Její knihu „Sama sobě šéfem“ čtu stále dokola a dokola. Je pro mne opravdu velkým obohacením v mém samostudiu. Samotnou autorku už tolik nesleduji, ale její profil na sítích občas navštívím, abych se podívala, co nového tvoří.

Hana Šormová

Poslední žena, kterou sleduji a obdivuji její vytrvalost a odhodlání je Hanka. Začala jako copywriterka, dnes je zakladatelkou vlastní značky dětských hraček Tuláčkův svět. Možná ji znáte jako nomádku na cestách, blogerku nebo autorku projektu Darujeme české Vánoce, který na začátku pandemie sklidil obrovský mediální úspěch.

Dnes je tato inspirující žena také maminkou dvou malých skřítků. Tvoří pro ně krásný svět také v kamenném obchodě Takaro v Brně, kam doporučuji udělat si výlet každému, kdo má doma děti a rád jim pořídí kvalitní české hračky a hry.

Znáte některou z těchto úžasných žen? A jaké lidi sledujete nebo obdivujete vy? Napište mi do komentáře.

Doporučený obsah:

viktorie-tiw-blogerka

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

Stáhni si e-booky zdarma

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Bonusový balíček pro rozvoj vašeho digitálního byznysu

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *