Jediná akce pro blogerky!

Bloggerfest

ONLINE SUMMIT PRO BLOGERKY A TVŮRCE DIGITÁLNÍHO OBSAHU

ZAŽIJ JEDINEČNÝ ZÁŽITEK!

Vítejte na stránce Bloggerfest, největšího online summitu pro blogery a tvůrce digitálního obsahu!

"Pojďme spolu zažít jedinečný zážitek pro blogerky a tvůrce obsahu!"

Připojte se k nám a získejte exkluzivní přístup k odborným přednáškám, které vám pomohou zlepšit váš blog a dosáhnout úspěchu v online světě.

Co můžete čekat od Bloggerfestu?

Experty v oboru tvorby obsahu

11 přednášek od renomovaných odborníků z různých oblastí jako je: blogování, sociální sítě, prodejní texty a stránky, e-mailové newslettery, SEO, umělá inteligence a mnoho dalších, kteří ti předají užitečné tipy a triky pro efektivní tvorbu obsahu.

Týden inspirace pro tvůj obsah

Akce trvá od 10. do 14. července. Bude probíhat formou e-mailové rozesílky, ve které dostanete odkaz na videa uložená v členské sekci. Videa budou dostupná 24 hodin poté budou nahrazena novými. Záznam se všemi přednáškami bude dostupný k zakoupení.

Pro koho je akce vhodná?

Bloggerfest probíhá formou e-mailové rozesílky s videopřednáškami. Po přihlášení obdržíte bližší informace o harmonogramu akce.

Co získáte účastí?

Kdo bude na Bloggerfestu přednášet?

Viktorie Tiw

Jsem kreativní blogerka, online podnikatelka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě, který podporuje a propojuje ženy v online světě. Pomáhá jim být víc vidět a získat rady a tipy z oblastí blogování a online podnikání na jednom místě. 

Navštiv můj blog www.zenyvonlinesvete.cz, kde se dozvíš víc.

Hana Šormová

Moje jméno je Hanka Šormová, jsem maminou 3 prcků, autorkou blogu Na nomádské stezce a spoluzakladatelkou netradičního hračkářství TAKARO. Mám letité zkušenosti s mixem monetizace blogu, ať už s vlastním brandem (fyzických i digi produktů), tak s affiliatem, spolupracemi, tak placenými linkami a copywritingem. Své zkušenosti ráda sdílím s dalšími blogery.

www.takaro.cz

www.instagram.com/takarocz

www.facebook.com/takaro.cz

Veronika Tomášová

Jsem copywriterka a píšu a upravuju zejména texty na prodejních stránkách. Ráda vám pomůžu vylepšit vaši prodejní stránku, aby lépe zaujala vaše ideální zákazníky. A taky jsem historička, spisovatelka a máma tří malých dětí.

Více se dozvíte na www.cilevedomacesta.cz a mém LinkedIn profilu.

Petra Vicková

Jsem Petra Vicková, copywriterka a copy mentorka a spolupracuji s online podnikatelkami, které se chtějí prezentovat s jistotou. Mým cílem je, abyste pochopily, co ve skutečnosti na vašem webu a v prodejních kampaní prodává, a své texty psaly s úsměvem a vědomím, že víte, jaká slova jsou pro vás ta pravá. Jak v klientech vyvolat touhu jít do toho s vámi, předávám na konzultacích, workshopech, nebo v copy mentoringovém programu, zaměřeném na prodejní texty.

web: www.petravickova.cz / Instagram: link / FB skupina: link

Markéta Mrkvová

Jsem copywriterka a pod značkou Copyarcher píšu na weby texty, které zasáhnou. Díky trefným textům totiž ukážete, kdo jste, co pro ostatní děláte a hlavně se dostanete blíž svým zákazníkům. Baví mě poznávat nové lidi i nové technologie, a proto sleduju rozvoj AI nástrojů a předávám své nadšení dál. AI nástroje totiž nejsou naše náhražka, ale naše další pomocná ruka.
 
 

Mária Chvajová Staňková

Mária je advokátka s mnoha lety zkušeností v oblasti právního poradenství pro online podnikatele.

Třináct let pracovala jako hlavní advokátka pro Seznam.cz. Poté, co odešla na volnou nohu, pomohla se záludnostmi právního světa desítkám a desítkám online podnikatelů, v posledních třech letech se specializuje hlavně na klientelu podnikatelek z řad kouček, mentorek, autorek kurzů a dalších digitálních tvůrkyň, pro které správně nastavuje obchodní podmínky, dokumenty k ochraně osobních údajů, smlouvy a další právní záležitosti.

Je také spoluautorkou chytrých průvodců sPrávně, které najdete tady: https://webovky.online/spravne/

Více o Márii: www.stankovapartneri.cz 

Lucie Dědková

Lucie Dědková – podnikatelská mentorka, markeťačka a stratég. Pomáhám lidem vydělávat peníze s nižším úsilím. Společně rozjedeme a upgradujeme i váš byznys.

www.mentorkalucie.cz

www.byznysovejednohubky.cz

www.facebook.com/groups/spolecnenahoru

Markéta Zaoralová

Jsem rozený knihomol a nadšený psavec. Moje vášeň mě dovedla až tam, kde jsem teď. K práci s textem. Věnuji se jak psaní, tak korektuře textů. Nejraději píši do časopisů a pomáhám spisovatelům růst. I proto jsem vytvořila místo, kde se začínající spisovatelé mohou potkávat se stejně naladěnými lidmi, načerpat inspiraci a podělit se o své spisovatelské radosti i strasti.

Link na web  / FB stránka /
FB skupina 

Ingrid Dach

Ingrid Dach je lektorka copywritingu a marketingu, která se specializuje na prodejní strategie pro online produkty. Vytvořila jednu z největších českých online komunit pro podnikatelky a ve svých kurzech už pomohla k lepším textům a kampaním více než 15 tisícům žen. Ingrid učí podnikatelky přemýšlet strategicky – a zároveň si najít vlastní styl psaní a podnikání, který je bude bavit.

www.ingriddach.cz
www.ingriddach.cz/blog
https://www.facebook.com/groups/ingriddach

Sylva Vojtíšková

Už šest let píšu cestovatelský blog www.rodinacestuje.cz, na kterém sdílím tipy na cestování s dětmi a tipy na výlety.

Na Bloggerfestu bych s vámi chtěla sdílet svoji blogerskou cestu a ukázat vám, proč je dobré mít psaný blog.

Náš blog si můžete přečíst tady www.rodinacestuje.cz, facebook https://www.facebook.com/rodinacestuje a instagram https://www.instagram.com/rodinacestuje/

Veronika Hronková

Veronika Hronková – prodejní stratég a mentor automatizace byznysu, zakladatelka Agentury Puzzle Marketing Strategy (A-PMS)

Chování zákazníků se mění a je potřeba se mu přizpůsobit. Nečekejte na prodej, až do 3. e-mailu, když chtějí zákazníci nakupovat hned.

www.veronikahronkova.cz

Tajní hosté

Oslovila jsem také některé další hosty mezi které patří influencerky, podcasterky, blogerky či online podnikatelky, které píší blogy a předají vám další zajímavé tipy a triky na našem letním online Bloggerfestu!

Kdo jsou? To se dozvíte v průběhu měsíce na našich sociálních sítích. 

Tak sledujte stránku Ženy v online světě nebo se rovnou přidejte do skupiny, kde najdete vždy všechno a včas!

Jak vidíte, máte se opravdu na co těšit. 

Jdeme na to!

Přihlaste se zdarma ještě dnes

Vyloučení odpovědnosti: Bloggerfest Online Summit je živě vysílaný webinář zaměřený na edukaci v oblasti blogování a online podnikání, který se nezabývá propagací konkrétních příležitostí, pracovních míst nebo firem. Na tomto online summitu se podělí úspěšné blogerky a podnikatelky z České republiky o své zkušenosti, rady, tipy a triky ve svých oborech.

Upozorňujeme, že tyto rady nemohou být považovány za záruku úspěchu, protože každá činnost vyžaduje úsilí, čas, trpělivost a tvrdou práci. Cílem Bloggerfest Online Summitu je podpořit vás ve vaší snaze dosáhnout úspěchu ve vašem vlastním blogování a tvorbě digitálního obsahu tím, že vám poskytne praktické rady od zkušených blogerek a online podnikatelek. To by mohlo urychlit vaši cestu k úspěchu – avšak opět bez jakékoli garance.

Děkujeme za pochopení a přejeme vám hodně štěstí na vaší osobní cestě k úspěchu!