Cesta mnoha tváří: Jak jsem spojila své vášně a vytvořila projekt Síla inspirace

Blogujeme s Viktorií Tiw

Obsah tohoto článku

Jsem žena mnoha tváří. Často skáču od jednoho k druhému a baví mě spousta témat! 

Nedokážu sama sebe popsat jednou větou, natož slovem, jak často bývá v různých psychologických rozhovorech, testech a kdo-ví-v-čem-ještě.
A tak jsem se rozhodla svoje vášně, koníčky, témata propojit v projektu Síla inspirace. Rozhodla jsem se převzít (z)odpovědnost za svůj život a na základě mé cesty ostatním „ztraceným“ duším ukázat, že můžeme být čímkoli chceme. Jen pro to musíme něco udělat a nejen sedět na gauči a čekat až se to stane.


Projekt Síla inspirace vznikl jako podpůrné prostředí a komunita pro všechny, kdo si chtějí splnit své malé a velké sny, protože upřímně věřím, že každý může žít svůj sen.

Samozřejmě (jak už to tak bývá) k projektu Síla inspirace vedla dlouhá cesta a vlastně celý projekt je taková novinka roku 2022. Už od dětství jsem snila ve velkém – když otevřu svůj památník najdu tam, že jsem chtěla být učitelkou hudební výchovy, spisovatelkou, pilotkou, patologem (jo, i taková profese mě napadla :D). 
Každá moje etapa života zahrnovala jiné koníčky, záliby, které jsou na první pohled absolutně neslučitelné. Například moje zero waste domácnost a pilotování. Ale přesto spolu souvisí. Jak? Je to cíl, vize, meta, které chcete dosáhnout! Je to VAŠE myšlenka a VÁŠ život. Celá ta cesta za sny mě naučila jednu důležitou a podstatnou věc: „Když budeme žít život podle našich rozhodnutí, představ, následky si poneseme sami. Když budeme žít život podle představ a rozhodnutí druhých, následky si poneseme taky sami (nikoli oni)“ 

Kdybych se měla nazvat v online světě, tak se nazvu bloggerkou s přesahem do lektorky. Píšu na témata sebe rozvoje, tipy a triky, co mě pomohlo se v životě posunout. Díky tomu jsem dokázala letos vytvořit i šesti týdenní online kurz, který proběhl na přelomu srpna a září 2022. Nyní plánuji další běh kurzu na přelomu roku a pravděpodobně vznikne ještě jedna novinka.

Obecně ale můžu říci, že díky zkušenostem, pádům a neustálým opakováním vím, jaká cesta za snem může být, a proto nyní chci předat dalším své know-how skrze projekt Síla inspirace. Jsem otevřená novým příležitostem, výzvám a darům života. Nadšeně zkouším, objevuji a hledám možnosti a jsem zvědavá, co mě v životě ještě čeká. 

Projekt Síla inspirace najdete zde:
www.silainspirace.cz

Komunita na FB:
https://www.facebook.com/groups/616462506439601

Celý příběh Moniky a dalších úspěšných žen si můžeš stáhnout v e-magazínu ONLINE. Všechny čísla najdeš zde.

Doporučený obsah:

viktorie-tiw-blogerka

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

Stáhni si e-booky zdarma

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Bonusový balíček pro rozvoj vašeho digitálního byznysu

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *