Dárek pro všechny CESTOVATELE a DOBRODRUHY

Blogujeme s Viktorií Tiw

Obsah tohoto článku

Teď to slyším zkrátka všude. Máte dárky? Už jsi nakoupila vše, co jsi chtěla? A máš už zabaleno? A co budeš kupovat tátovi? Já nevím co koupit sestře, poradíš? Stále jedna písnička a upřímně, je to už unavující.

Zapomenout na stres a jen si užívat rodiny

Sama jsem měla problém vybrat letos dárky, ale ani jsem to vlastně tolik hrotit nechtěla. Náš malý Jan Maxmilian má letos už 17 měsíců a já si s ním a mým mužem chci užít opravdu nádherné svátky jako z pohádky.

Sedět o štědrém dnu v mém oblíbeném pyžamu s motivem vánoc a popíjet horké kakao s pohledem upřeným na donekonečna se opakující pohádku Hotel Transylvanie, který u nás jeden den co den. Ale mě to nevadí, vím, že se to mému synovi líbí a chci abychom byli o Vánocích hlavně spolu.

A tak se nějak stalo, že jsem dárky opět nechala na poslední chvilku, koupila všem maličkosti od srdce, část jich doma vyrobila a věřím, že to udělá největší radost, tak jako mě dárek z webu www.familium.cz.

Jako i loni, tak i letos mě požádali o recenzi jejich novinky „Naše výlety

Kniha pro plánování a zaznamenávání rodinných výletů

Je jen málo aktivit, které jsou tak krásné a obohacující jako společný výlet. Objevovat nová místa, poznávat přírodu, užít si pohyb a získat zážitky, na které budeme všichni dlouho vzpomínat. Posláním knížky „Naše výlety“ je podpořit chuť vaší rodiny k absolvování co nejvíce zajímavých a pěkných výletů po České republice a zároveň si zaznamenat ty nejdůležitější vzpomínky z vašich procházek a toulek.

Kniha se mi opravdu hrozně líbí, i když ještě s malým Honzíkem příliš necestujeme, jelikož on a dlouhé vysedávání v autě nebo ve vlaku nepříchází v úvahu, chceme přes léto na pár hezkých míst tu u nás v Česku. Díky této knize, která je jednak hezky ilustrovaná, ale také pěkně členěná a promyšlená, díky ní si můžeme všechny hezké zážitky z každého výletu uchovat jako pěknou a milou vzpomínku.

Jednou se možná bude Honzík zajímat, kde všude jsme spolu byli a já mu s radostí mohu ukázat tuhle knihu a říct, prolistuj si sám místa, která jsme ti s tátou – jako malému – ukázali.

Super vánoční dárek pro celou rodinu

Je fakt boží. Mám moc ráda krásné ilustrace. Nebaví mně dětem dávat k vánocům plastové hračky. Chci dárek měl smysl a to tato kniha plně splněje. Rodina tráví čas spolu, cestuje a krásné zážitky si uchová v této nádherné knize. Užasný nápad. Už se těším, co na to děti:-) – Mirka

Něco málo z webu:

Knížka je rozdělena do sedmi tematických kapitol a v každé z nich si můžete společně naplánovat, kam byste se rádi vypravili. Chcete navštívit nějaký vrchol, přírodní zajímavost či historickou památku? Nebo vás to táhne k vodě, do zajímavých měst, za zábavou a kulturou či vás lákají sportovní výlety? Inspirujte se v kreslených mapách a napište si do knížky, kam byste chtěli vyrazit.

Místo výletu si můžete vyznačit do mapy, která je k tomu v každé kapitole speciálně určená.

Po návratu z výletu zaznamenejte na připravenou stránku své hlavní zážitky. Můžete přidat vstupenku, jízdenku, turistickou známku, pohled, obrázek nebo třeba fotografii.

Díky knížce „Naše výlety“ už tak nikdy nezapomenete, kdy a kde jste byli a co jste prožili. Po čase budete v knížce celá rodina listovat a smát se spolu třeba hláškám, které na výletě zazněly.

Pokud máte doma dobrodruhy nebo vášnivé cestovatele, kteří se jen tak neudrží doma u televize, pak je tato kniha skvělým dárkem pro každého z nich. Kniha je k dostání zde.

Doporučený obsah:

viktorie-tiw-blogerka

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

Stáhni si e-booky zdarma

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Bonusový balíček pro rozvoj vašeho digitálního byznysu

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *