Jak překonat strach být vidět LIVE, aneb jak se mi otevřel nový svět

Blogujeme s Viktorií Tiw

Obsah tohoto článku

Jsem strašný introvert a opravdu raději píši, než mluvím v živém vysílání nebo točím videa. Přijde mi, že se do toho zamotám, ztratím nit, třese se mi hlas a vlastně působím jako neprofesionál, i když mám za sebou opravdu dlouhou cestu.

Poznáváš se v tom také?

Dlouho jsem si myslela, že to zvládnu bez videí, že to půjde i jinak, ale upřímně, jsme v době, kdy každý konzumujeme jiný druh obsahu. Někdo má rád podcasty, někdo videa a někdo rád čte.

Když se mi naskytla možnost rozhovoru s Kristýna Anna Gladiš u ní na YouTube kanále, pár dní jsem váhala, ale pak jsem si řekla, že to zkusím. Zkusím oslovit publikum i jinou formou, než jen tou psanou a povím svůj příběh v rozhovoru.

Kristýna byla na úvodní konzultaci úžasná. Naladily jsme se na stejnou vlnu, zjistily, že spolu máme opravdu hodně společného a tak jsem si s ní domluvila hned termín našeho rozhovoru.

Věřte mi, že hlas se mi třepal i během konverzace a jsem nervózní, ale hrozně se na to těším, protože už teď cítím, že to bude ohromné. Velkolepé a že mohu oslovit více lidí, než jen svým blogem a mohu tak mnohem více lidem pomoci s jejich blogy nebo touhou vydělávat psaním.

Pokud se bojíš jít do živého vysílání, být více vidět na videích nebo v rozhovorech dám ti jednu radu! To, že jsi uvnitř nervózní jak ratlík, že jakmile se spustí tlačítko nahrávat, že jsi zapomněla kdo vlastně jsi, to jsou jenom strašáci v tvojí hlavě!

Vypni! Nemysli! Představ si, že nejste na Zoomu, že sedíte někde v cukrárně, pijete kafé a jen si povídej!

Tohle mi pomohlo i u mého úplně prvního rozhovoru, který jsem měla s Anna Fink.

Odkaz najdeš tu.

Nicméně na LIVE vysílání na svých sítích to ještě nevidím tak úplně na zelenou, ale rozhodně chci začít točit videa ve své soukromé skupině ŽENY V ONLINE SVĚTĚ, kde to vidí jen má komunita, není to veřejné a kde se mezi těmi ženami cítím dobře. Beru je jako kamarádky, snažím se tak vytvářet to přátelské prostředí, ve kterém si pomáháme, čerpáme od sebe navzájem inspiraci a kde učím ženy jak psát blogy, jak na copywriting nebo jinou formu přivýdělku či byznysu za peníze a také jak na ten online byznys jednoduše.

Takže pokud vás zajímá má dráha blogerky, tipy na blogování a psaní nebo to, jak to dělám, abych měla neustále nové nápady, udělejte si v neděli dopoledne chvilku času a přijďte na živé vysílání se mnou a s Kristýnou.

Odkaz zde.

KRISTÝNA ANNA GLADIŠ

Pomáhá ženám najít své poslání. Podnikatelkám pomáhá s jejich PR, být více vidět a slyšet.
Je průvodkyní hlubinami, dary a potenciálem duše, průvodkyně regreskou.
Provází ženy na cestě za vytouženým miminkem.

ZDARMA: https://www.kristynaannagladis.cz/zdarma/

7 TIPŮ, JAK BÝT VÍCE VIDĚT, SLYŠET A PRODÁVAT:
https://www.kristynaannagladis.cz/7-tipu-jak-byt-vice…/

WEB: https://www.kristynaannagladis.cz/
FB: https://www.facebook.com/kristynaannagladis
https://www.facebook.com/zenskekruhynetworkingfanpage
LI: https://www.linkedin.com/…/ing-krist%C3%BDna-anna…/
IG: https://www.instagram.com/kristynaannagladis/

Pokud by vás zaujala možnost spolupráce formou videorozhovoru s Kristýnou, pak se přidejte do mé skupiny, kde v pondělí začne 21 denní výzva pro tvůj blog a podstivě se jí zůčastni, protože na konci můžeš soutěžit právě o videorozhovor s Kristýnou, ve kterém můžeš představit svůj blog, svou vášeň pro něco nebo své podnikání!

A to není vše. Otevřela jsem tím bránu naší nové spolupráci, kterou vám už brzy představíme a také hned další dvě pozvánky na další rozhovory. Není to jen tak. Nic v tomto vesmíru se neděje náhodou. Proto ani velké vize nevznikají jen tak, bez rozmyslu. Má to svůj důvod, protože vám vesmír pošle do vesty člověka, který se stane tou poslední skládačkou, kterou jste ty dlouhé týdny hledala.

Napiš mi zda už jsi někdy LIVE dělala, byla hostem někoho v rozhovoru nebo zda o tom teprve uvažuješ a co ti v tom brání s tím začít?

Doporučený obsah:

viktorie-tiw-blogerka

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

Stáhni si e-booky zdarma

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Bonusový balíček pro rozvoj vašeho digitálního byznysu

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *