SUMMIT PRO BLOGERY A TVŮRCE ONLINE OBSAHU – NEPROMEŠKEJ TUTO LETNÍ UDÁLOST!

Blogujeme s Viktorií Tiw

Obsah tohoto článku

Nabízím ti jedinečnou příležitost stát se součástí našeho letního Online Summitu Bloggerfest! Zkušení odborníci ze světa blogování a digitální tvorby obsahu se tu podělí o své tipy a triky, poskytnou inspirující příběhy a nejnovější informace z branže. Chceš vědět, co je klíčem k jejich úspěchu? Přidej se k nám a zjisti to na vlastní kůži! Summit začíná 10. července 2023.

Tento pětidenní online event ti umožní sledovat videopřednášky z pohodlí tvého domova nebo pláže. Po registraci obdržíš každý den link na videopřednášky daného dne. Kompletní harmonogram a další detaily akce ti zašleme na tvůj e-mail 3 dny před začátkem, ale už nyní se na něj můžeš podívat v tomto článku.

Chyběla mi tu akce, jako je tato

Proč jsem se rozhodla tento summit uspořádat? Jako blogerka jsem cítila, že nám taková akce chybí. Mnoho summitů je zaměřeno na podnikání, ale my, tvůrci obsahu, také potřebujeme místo, kde se můžeme učit a růst. Proto jsem vytvořila druhý ročník tohoto summitu, tentokrát přístupný pro širší veřejnost.

Loni jsem tuto akci pořádala pouze ve své soukromé FB skupině jako tematický týden a už tehdy si sklidila značný úspěch. Letos jsem chtěla akci zpřístupnit dalším lidem a tak vznikl tento summit.

Bloggerfest je ideální pro všechny blogery, budoucí blogery a pro ty, kteří se chtějí naučit vytvářet atraktivní digitální obsah. Získáš tu cenné know-how a další tipy z oblasti blogování a online podnikání.

Během summitu vystoupí řada skvělých žen, včetně Petry Vickové, Hany Šormové, Veroniky Hronkové a mnoha dalších. Více informací o přednášejících a jejich tématech najdeš na stránce akce https://zenyvonlinesvete.cz/bloggerfest/.

Mrkni se také na Bloggerfest Playlist, kde najdeš minutová videa všech účastníků, ve kterých ti představí, co pro tebe na summitu chystají.

A kdo jsem já? Jsem kreativní blogerka, online podnikatelka a zakladatelka projektu Ženy v online světě. Mým cílem je podporovat a propojovat ženy v digitálním prostoru, pomáhat jim být vidět a získat rady a tipy z oblastí blogování a online podnikání. Více se o mně a mé práci dozvíš na mém blogu www.zenyvonlinesvete.cz.

Těším se na tvou účast na Bloggerfestu!

Doporučený obsah:

viktorie-tiw-blogerka

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Rubriky

Stáhni si e-booky zdarma

O autorce:

Viktorie Tiw

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál.

Bonusový balíček pro rozvoj vašeho digitálního byznysu

Pokud máte nějaké dotazy týkající se blogování nebo monetizace, zanechte je prosím v komentářích níže nebo v naší masterclass skupině, odpovím na ně Vaše Viky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *