Nové březnové vydání e-magazínu ONLINE stahuj TADY!

V blogování je síla, chceš ji objevit se mnou?

Podnikání online nám umožňuje být více s naší rodinou, věnovat se tomu co nás baví a řídit si svůj čas podle sebe, ale musí být chytrá strategie a musí nás to v první řadě bavit, protože dělat něco jen pro peníze nikdy nevydrží dlouho a tak se často stává, že podnikatelka zkrachuje, protože ju to přestane při prvním neúspěchu bavit.

Věřím, že podnikání online není ještě zcela ztracené, jen to chce čas a vytrvalost a především chytře investovat tento čas do něčeho udržitelného, do něčeho, co nám bude dlouhodobě přinášet zisky i bez naší přítomnosti. A TÍM JE BLOG!

Vytvoř si ze svého blogu automat na peníze

Energii, kterou věnuješ do tvorbu příspěvků na sítích můžeš využít na blogu, kde je tvůj obsah stále aktuální a nezapadne mezi dalšími!

Sociální sítě upadají, ale blog ti může vydělávat peníze a přívádět nové zákazníky dlouhodobě. V blogování je síla, chceš ji objevit se mnou?

Ukážu ti, jak důležité je v dnešní době budovat si svůj hodnotný obsah na blogu, protože sociální sítě upadají rychlostí světla a je opravdu promarněný čas tvořit kvalitní a dlouhý příspěvek třeba na Facebook, kde tento příspěvek je za hodinu už starý. 

Naopak na blogu i starý článek může vydělávat, pokud to děláš chytře! 

A já vím jak na to!

Nový projekt akademie BYZNYS HROU ti v tom pomůže

Akademie je navržena tak, aby poskytovala komplexní rámec pro budování úspěšného, ziskového a předvídatelného online podnikání prostřednictvím obsahového marketingu, a to bez ohledu na vaši specializaci, cílové publikum nebo úroveň zkušeností.

Dominantou je samozřejmě blog, protože může fungovat jako naše online vizitka a to i několik let a stále i bez naší velké aktivity nám může generovat zisky.

Ať už jste ambiciózní začátečník, který chce začít od nuly, středně pokročilá blogerka, která chce prorazit plošinu, nebo majitelka firmy, která již vydělává, akademie vám poskytne nástroje, podporu a zdroje, aby vaše podnikání bylo trvale úspěšné.

Bloguji od svých 12 let a vše co umím, vás naučím v akademii

Podnikám online už víc jak 7 let, ale blogerkou jsem víc jak 16 let a za tu dobu jsem vytvořila hodně úspěšných blogů, online magazínů, e-knih i kampaní nejen pro sebe, ale i pro své klienty. Vyzkoušela jsem toho opravdu hodně a všechno mé know-how můžete získat právě v akademii, kde vám pomohu prorazit s dokonalým a autentickým obsahem, který bude prodávat.

Připojte se tedy k půlročnímu programu, který je v souladu s pomalým životním stylem, takže nečekejte žádný frmol, ale pojedeme si všichni svým tempem a vzdělávací obsah budete mít neustále k dispozici a pravidelně jej budu rozšiřovat.

Vybudujte si zdroj příjmu, kterému se budete věnovat ve vámi určeném čase, a v libovolné intenzitě. Využijte sílu blogu pro budování vlastní komunity, přispět k tomu můžete již dnes, a to pouhými několika kliky. Užívejte si přítomného okamžiku s flexibilní prací, a hlavně si vytvořte stabilní byznys, který vás bude bavit dlouhodobě!

Ahoj, já jsem Viktorie tiw

Jsem kreativní blogerka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě. Jsem hrdou maminkou malého skřítka a také milovnicí fantasy knih a seriálů. Potěší mne balíček gumítků a procházka v přírodě nebo pokec s kamarádkou. A co tebe?

Nezapomeň si stáhnout

Aktuální vydání e-magazínu ONLINE. Příběhy, které inspirují. 

Leave a comment!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.